Staňte se součástí projektu

Neustáváme ve svém snažení

Uvítáme jakoukoli pomoc a podporu

Pokud stejně jako my vidíte v tomto projektu smysl, rádi přijmeme jakoukoli formu vaší pomoci. 

Symbolickou nebo zásadní, finanční, materiální nebo nehmotnou... Prostě jakoukoli. 

Potěší nás, když v tom nebudeme sami. Potěší nás, když se nám společně podaří hořátevskou toleranční modlitebnu zachránit.

Finančně lze přispět na transparentní účet č. 224137946/0600

Nebo hotově po domluvě přímo v kazatelské stanici Hořátev (správkyně Jitka Češková - tel.: 608 270 327) a na faře v Nymburce (farářka Kateřina Roskovcová - tel.: 737 814 404).

Firmám i jednotlivcům na požádání samozřejmě vystavíme potvrzení o daru (pro daňové účely).  

Vaše pomoc může potěšit i vás

Rádi spojíme náš projekt i s vaším jménem


S většími sponzory chceme jednat o možnostech protiplnění. S potěšením vás budeme prezentovat jako hrdého partnera obnovy. Možností je mnoho a záleží spíše na vašich potřebách a vaší cílové skupině. Například:

  • poskytneme vám fotky na váš web, abyste svou štědrost mohli tlumočit svým klientům 
  • zveřejníme vaše logo nejen na těchto stránkách, ale i na sociálních sítích (dosah řádově desetitisíce fanoušků) 
  • budeme vám děkovat v médiích (především regionálních) a při kulturních a společenských akcích jako jsou Nymburská noc kostelů apod.
  • během stavebních prací mohou vaše velké bannery viset na lešení nebo plotě
  • informaci o vašem partnerství můžeme na předem stanovenou dobu (nebo navždy) zveřejnit i na naučné tabuli při vstupu do kostela, případně decentním způsobem přímo v modlitebně - v obou případech bude na očích turistům i jiným vzácným návštěvám ať už při církevních nebo obecních událostech
  • pamětní desku s textem "Obnova tohoto historického krovu mohla proběhnout díky podpoře firmy XY" můžeme do prostoru krovu umístit navždy
  • opravdu významní podporovatelé by mohli na 100 let do krovu umístit kapsli s odkazem pro příští generace 
  • ...ale existují i konvenčnější způsoby protiplnění - např. rádi chrám zapůjčíme pro vaši (firemní) kulturní akci
  • nebo vám a vašim zaměstnancům uděláme podrobnou prohlídku s výkladem a přístupem i do jinak nepřístupných míst, možností zahrát si na varhany a podobně...

Zkrátka: možností je hodně a my je s vámi rádi probereme v nezávazném rozhovoru třeba u kávy nebo čaje s domácí bábovkou. 


Děkujeme všem, kteří svou podporou umožnili dosavadní realizaci oprav:

Zdenka Brychová, Jan Cadílek, František Češka, Jitka Češková, Květa Drahokoupilová, Zdeněk Dvořák, Jana Dvořáková, Pavel Hanuš, Martina Havelková, Jana Hofmanová, Hana Holá, manželé Hruškovi, Jana Kinclová, pí Jankovcová, Alena Janoušková, Jaromír Jech, Jitka Kacbundová, Lenka Koláčná, Eva Konvalinová, Zdeněk Málek, Ivan Němec, Marie Nováková, manželé Petráškovi, Hana Polášková, Petr Polnický, Irena Poušková, Marta Procházková, Kateřina Roskovcová, Hana Rýglová, Eva Řezáčová, Jitka Řezáčová, Bohuslav Salava, Bohumila Salavová, Jiřina Skořepová, Jana Starečková, Marie Světinská, pí Šálková, Helena Šimková, Danuše Šormanová, pí Tichá, Jana Toušková, Eva Zadražilová.

Realizační tým Hořátevského posvícení 2016: Jana Dvořáková, Pavla Šormanová, Veronika Kadeřábková, hořátevský klub seniorů, František Novák a všichni návštěvníci a podporovatelé této akce. 

Přátelé a členové Farního sboru Českobratrské církve evangelické v Nymburce a partnerského sboru v Kelsterbachu (D).

Fresenius Kabi a četní obyvatelé obce Hořátev.

Speciální poděkování: Marek Bárta, Pavel Procházka s manželkou, Jan Ritter ml.

Neradi bychom na někoho zapomněli - pakliže se to ale přeci jen stalo, upřímně prosíme, neváhejte ani chvíli a připomeňte se nám. Obratem vás doplníme.